Kırmızı Başlıklı Emo Ergen

Bölüm 1: Yakarış

Genç kız ağlıyordu. Çığlıklar içinde haykırıyordu odasında. Arkadan Outro Lex parçası çalıyordu. Genç kız kalkıp dans etmemek için kendini zor tuturyordu. Ama tutmalıydı. Derdini odasında bulunan Edvırt posterlerine anlatıyordu. Ağlıyor, ağlıyor ve ağlıyordu. Gaddar annesi klavyesindeki q harfini sökmüştü. Bu da üstüne tuz biber olmuştu adeta. Artık dayanamıyor, Kaçıjaam buralardan, gidijeem diye bağırıyordu karanlık odasında. Aradan birkaç dakika geçip sesinin travesti gibi çıktığını anlamasıyla sustu. Artık haykırışlarını telefon tuşlarına döküp sağa sola yazmalıydı. Herkes bilmeliydi onun bu halini. Sol gözünü işgal eden saçlarıyla oynamaya başladı. Saçı kırmızı renkteydi. Aslında fosforlu pembeye boyatmak istemişti ama Gaddar annesi izin vermemişti. Çünkü onun saçı da fosforlu pembeydi. Sen benimle aynı evde pişti olamazsın tamamı seni paçoz? diye histerik kahkahalar atıyordu. Annesi fosforlu Cevriye olarak bilinirdi bu alemde. Herşey çok fazla üstüne geliyordu kırmızı başlıklı emo ergenin. Hemde çok.

Bölüm 2: Disko Yolları Taşlı

Kaçmalıydı, gitmeliydi bu evden. Her atarlı ergen gibi onun da kaçmaya, onun da diskolarda sürtmeye hakkı vardı. Hemen arkadaşı Şaziment'i aradı. Şizo phepeem, dayanamıyore artıq. Bizim mami hatun q harfimi shöktü qlavyeden. Kaçıjaam buralardan gidijeem artıq. 1-2 gün diskoda sabahlar size gelirim ne dersin? Birlikte annenlere atar yaparız. OK baaay!

Bölüm 3: Şizo Phepeem Aç Kapıyı

Şizolara gelmişti. Ama kapı duvardı. Şaziment de onu arkasından vurmuştu. Kapının önüne oturdu ve çaresizce ağladı. Histeri krizine girdi. Sonra kollarını façaladı. Saçı bozulmuştu, buna da ağladı. Biri turuncu, biri yeşil bağcıklarını boynuna dolayıp intihar edecekti. Derken bir ses duyuldu. Çıkıırt Kapının arkasından yaşlı bir kadın çıktı. Yaşlı olmasına rağmen saçları yaklaşım 1 metre uzunluğunda dikilmiş ve pembeydi, Dilinde piercing vardı. Deri bir pantolon giyiyordu. Bu Eminem nineydi. Apartman boşluğuna "Yor nat efreeeyt!" diye kükredi. Kapıdan geçerken eğilmek zorundaydı. Çünkü saçları kapının üstüne takılıyordu. Sonra genç kıza dönüp Aşure yaptım, sıcak sıcak yeriz, üstüne de iki bira çakarız, keyfimiz yerine gelir. dedi. Genç kızın içinde yeni umutlar belirdi. Artık saçlarını pembeye boyatabilecek, rahat rahat renkli bağcıklar takabilecekti. Gaddar annesinden, yani Fosforlu Cevriye'den kurtulmuştu artık.

Bölüm 4: Aym Efreyt!

Kırmızı başlıklı emo ergen 2 birada kafa olmuştu. Hatta Müsüm baba'dan istek parça ister hale gelmişti. Adeta içi geçmiş, ruhunun üstüne siyah bir perde çekilmişti. Bu sırada Eminem nine Aym nat efreyt diye histerik kahkahalar atıyordu. O da kendinden geçmişti. Luz yor self'ten girip Klining out may kılozet'ten çıkıyordu. Bir ara gözüne kırmızı başlıklı emo ergenin kırmızı başlığı takıldı. Ona takmıştı, onu ele geçirmeliydi. Fırsattan istifade kesti aldı. Sonra genç kızı buz dolu bi' küvete bırakıp Yu mast efreyt! diye bağırarak kaçtı. Ama gitmeden önce genç kız için bir hediye bırakmıştı. Bu yarın akşamki İh Möhte Çiğ Köfte partisinin beleş biletiydi. Üstelik parti diskoda yapılacaktı ve partiye Castin Biber de katılacaktı. Castin onun Edvırttan sonraki ikinci aşkıydı.

Bölüm 5: Üççüz Beşşüz, Üççüz Beşşüz

Kırmızı başlıklı emo ergen uyanmıştı. Kendini su dolu küvetin içinde buldu. Bütün kıyafetleri ıslanmıştı. Eminem nine'nin gardrobundan üstüne uygun bi'şeyler bulabileceğini biliyordu. Çünkü ikisinin tarzları birbirine çok benziyordu. Hemen onun gardrobundaki pembe mini etekleri, fosforlu yeşil pantolonları falan ele geçirmeliydi. Eminem ninenin odasına gitti. Ve gördüğü manzara karşısında gözlerine inanamadı. Eminem ninenin odasının duvarları Edvırt posterleriyle kaplıydı. Sonra sessizce posterlerle konuşmaya başladı. Bana? Kırmızı başlıklı emo ergenine? Eminem ninenin mutluluğu için benim hayatımı mı seçiyorsun? Behlül? Ay Edvırt? Cevap ver bana?

Ama posterle kaplı duvardan ses gelmiyordu. Edvırt onun için bitmişti. Tek ve biricik aşkı Castin Biber vardı artık. Hemen Eminem ninenin dolabından fosforlu bir mini etek kaptı ve içeri geçti. Masanın üstünde bir bilet buldu. Bu, geceki İh Möhte Çiğ Köfte partisinin biletiydi. Hemen cebine attı ve çıktı.

Bölüm 6: Castin Castin Baksana, Lambaları Yaksana

Son bir umutla karşı dairede oturan Şizo'nun kapısını çaldı. Sonra bir ses duyuldu. Çıkıırt İçeriden çok güzel bir kız çıktı. Genç kız çok şaşırmıştı. Ş-ş-Şizo? Bu sen misin phepeem? dedi. Merhaba, kime bakmıştınız? Ha evet hatırladım. Ben artık ergenlik dönemimi atlattım. Artık her sabah saçlarımı düzleştiriyorum, ve sadece David Guetta ve Rihanna dinliyorum. Caddede takılıyorum. Starbucks'tan çıkmıyorum. Akşam da erkek arkadaşım Berk'in partisine gideceğim. İzninle ona hazırlanıyorum. Bay ciciş. dedi ve kapıyı kapattı. Emo ergen ne yapacağını şaşırmıştı. Şizo'dan da kazık yemişti. Oturdu ağladı, histeri krizine girdi. Kollarında façalayacak yer kalmamıştı. O yüzden bacaklarını façaladı. Sonra koşarak çıktı. Ağlıyordu, sivilcelerini kapatsın diye sürdüğü şey de akmıştı. İğrenç olmuştu, boka benzemişti adeta. Sonra partiye girdi. İşte orada duruyordu. Ona doğru döndü ve seslendi. Casitin Castin baksana, lambaları yaksana.

Bölüm 7: Beybi Beybi Uuu Beybi

Castin kafasını çevirdi. Yede oturmuş çiğköfte yoğuruyordu. Arkasından bir zılgıt çekti. Ocağım söndü, nasıl beladır, bırakıp gitti, bu ne devrandır, dünya gözümde, kerbeladır, Allah'tan bulasın. eşliğinde yürümeye başladı. Sonra ellerinde kalan çiğ köfteyi yaladı. Bu seksi hareket onu daha da büyütmüştü emo ergenin gözünde. Çünkü Castin Biber 6 yaşındaydı. Emo ergen ise 15 yaşındaydı. Castin ona yaklaştı ve Beybi beybi uu beybi dedi. Sonra dans etmeye başladılar. Castin halay başıydı. Elindeki mendili sallıyor, yanındaki döşü kıllı adamları dikizliyordu. Emo ergenin suratına bile bakmıyordu. Emo ergen ise çiğköftesine limon sıkmakla meşguldü.

Bölüm 8: Sarı Çizmeli Castin Ağa

Kırmızı başlıklı emo ergen halaydan yorgun düşmüş, bir köşeye pusmuştu. Bir ara Castin Biberin ayağındaki sarı botlara takılmıştı gözü. İtfayecilerin botlarına benziyorlardı. Ama çok seksi duruyorlardı. Hemen onlardan alıp kendisi de takmalıydı. Zaten iki güne moda olurdu. Kendisi de alacak, fosforlu bağcıklarını takacaktı. Çok sheqil duracağına emindi. Zaman geçtikçe emo ergen sıkılmıştı. Tam Chok sıkıldım phen, gidijeem diyordu ki Castin Biber ona Outro Lex eşliğinde dans ederek yürümeye başladı. Kırmızı başlıklı emo ergen buna dayanamadı ve kendini sahneye attı. Adeta kendinden geçmiş, redbull içmiş gibiydi. Bir tek kanatları eksikti. Castin Biber emor ergenin bu kendini kaybetmiş halinden faydalanıp ona bir bira almış, içine de ilaç katıp Nuri Alço edasıyla atarlı ergene vermişti. Uuu beybi beybi, iç bunu coş hadiyy diye gülüyordu. Kırmızı başlıklı emo ergen birayı fondip yapıp dansıyla Best of apaçi girl olma yolunda emin adımlarla ilerliyordu.

Bölüm 9: Maçka'ya Da Gittik Beraber

Disko ışıkları emo ergenin gözlerini alıyordu. Arkadan romantik bir parça çalıyordu. Diskodaki herkes Maçka, Maçka, Maçka Yolları taşlı, Gözleri yaşlı. diye parçaya eşlik ediyorlardı. Emo ergen parçayı telefonuna kaydetti. Eve gidince indirecekti. Hem de Laym Vayır.dan. Castinle dans ediyorlardı. Castin onu özel süitine davet etti. Duvarda bir halı asılıydı. Masanın üstünde bulgur pilavı ve Adana dürüm vardı. Şerefe diyerek şalgam suyu kadehlerini tokuşturdular. Sonra kırmızı başlıklı emo ergen birşey fark etti. Senin kulak memelerin neden bu kadar büyük? dedi emo ergen. Tabii ki daha seksi olabilmek için diye yanıtladı Castin. Peki senin burun deliklerin? Aaa olamaz. Sen Castin değilsin. Sen Edvırtsın. Seni piç. Beni Eminem nineyle aldattın. Dur dur açıklayabilirim deme bana. Aslında Edvırt'ın bi'şey dediği yoktu. Ama emo ergen devam etti. Git Eminem nineyle kur fantezilerini, belki de biraz onun çiğ köftelerini (!) yoğurursun.

O sırada içeri Fosforlu Cevriye girmişti. Fosforlu Cevriye sıkı bir Edvırtkolikti. Aslında Emo ergenle tartışmalarının tek sebebi Edvırt kavgasıydı. Herşey bombok olmuştu. Kimin eli kimin cebinde belli değildi. Sonra Eminem nine geldi ve Eminem ninenin Emo ergenin yıllardır kayıp olan anneannesi olduğu ortaya çıktı. Ortalık karışmıştı bu sırada bir kükreme sesi duyuldu. Bu kükreme Kadir İnanır'ın sesinden daha gür ve seksiydi. İçerideki herkes sus pus olmuştu.

Edvırt konuşmaya başladı. Phen sarı çizmeli emo'yum. Borcumu almaya geldim. Herşey Eminem ninenin başının altından çıktmıştı. Sırf nevrotik fantezilerini gerçekleştirmek için böyle saçma sapan oyunlar tezgahlamıştı. Emo Edvırt koşarak ordan uzaklaştı. Fosforlu Cevriye iyice azıtmıştı. Bir yandan Kiss me Ceykıp diye bağırırken diğer yandan Edvırt'ın kollarına atıyordu kendini. Bir zılgıt çekti. Arkasından da Bir kulunu çok sevdim, o beni hiç sevmiyor kalbimi ona verdim artıq geri vermiyor. diye türkü çığırıyordu. O sırada herkesin ona baktığını fark edip Yıkılmadım, ayaktayım! diye histerik kahkahalar attı. Sonra birlikte koşarak kaçıp gittiler. Bu sırada ambulans da gelmişti. Ambulans Emo ergenle, Eminem nineyi Bakırköy'e götürmek için gelmiştri. Eminem nine ile Emo ergen Ele güne karşı yapayalnız böyle de olmaz ki şarkısını söylediler. Tam ambulansa bindirilmişlerdi ki Eminem nine kafasını küçük bir delikten çıkarıp Vi nat efreyt diye brutal attı gecenin karanlığına. Sonra rock işareti yaptı ve dil çıkardı. Dilindeki piercing paslanmıştı. Sonra kırmızı başlıklı kız ile gittiler.

Onlar erdi muradına Biz Nad Efreyd!

Bu hikaye nasıl çıktı ortaya? Bi' gün bilgisayar dersinde Yeşim'le oturuyo'duk. Bilgisayarımda oyun olmadığını fark ettim ve Power Point'te temalara bakmaya başladım. Hikaye kitabı gibi bi' temaya denk gelince yardırdık. Sonuçta bu çıktı. Öyle yani. Hadi bye.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !